Blog > Komentarze do wpisu

Byłe zimy na torach

zima zimie nierówna 

 Zima zimie nierówna, oczekując tegorocznej prawdziwej zimy, choćby tylko tygodniowej, powspominajmy już byłe zimy na torach.

Whisbear - Szumiący Miś Classic uspokajający na sen - czerwień

Miś który szumi, jest inny niż pozostałe misie. Zabawa z misiem jest stymulacją sensoryczną dla dziecka. Szeleszczące uszka i łapki, długie nogi uszyte z kolorowych i kontrastowych tkanin oraz różne faktury dostarczą maluchowi mnóstwo wrażeń. Głowa i cztery nogi to więcej łapek do łapania i gryzienia przez niemowlę. Kształt maskotki zainspirowany został dziecięcymi rysunkami.

Został wykonany z najwyższej jakości kolorowych, miękkich materiałów z atestem OEKO-TEX® z urządzeniem emitującym szum suszarki. 

 

 Kiedy przyjdzie Pani Zima w białym futrze, konie zaprzęgnięte do sanek zabiorą nas na kulig, a narciarze będą szusować po stokach. W zaciszu domowych pieleszy, słuchając świerszcza grającego za kominem, wyczekujmy świąt Bożego Narodzenia, by zasiąść do wigilijnego stołu. Potem... Wyczekujmy pierwszych oznak wiosny. 

 

 Goleniów 23 Listopada 2008

 

Canpol Pluszowa spirala edukacyjna „Kolorowy ocean”

Zabawka kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek, zapewniając dziecku radosną zabawę na długi czas. Bogactwo elementów interaktywnych:

 elementy szeleszczące w gwiazdkach na krańcach spiralki,piszczałka ukryta w pluszowej rybce,grzechotka schowana w kole.

 POZYTYWKA oraz MIGAJĄCE ŚWIATEŁKA (elementy świetlne LED) znajdujące się w ośmiornicy, zróżnicowane kształty, bajeczne kolory i materiały o różnorodnej teksturze. 

 

 

 

 

Jeździk - Straż pożarna

 

 Wóz straży pożarnej będzie znakomitym pomysłem na prezent dla ciekawskiego świata malucha! Każde dziecko marzy o tym, by kiedyś w przyszłości zostać dzielnym strażakiem. Już teraz maluch chętnie wcieli się w rolę firemana i popędzi do pożaru swoim ślicznym wozem strażackim! Jeździk prócz frajdy i radości z zabawy, dostarcza dziecku niezbędnej, codziennej dawki ruchu. Wyjątkowo solidna konstrukcja, dbałość o najdrobniejsze detale, ergonomiczne siedzisko, gumowe obręcze i skrętna kierownica sprawiają, że jazda na naszym jeździku będzie niezapomnianym wrażeniem i fantastycznym doświadczeniem dla każdego dziecka.  Dodatkowo z tyłu wozu strażackiego zamocowano drabinę, a z przodu dzwoneczek. Mały strażak może śmiało wyruszać do pożaru! 

 

 

 EN57-722 wjeżdża ze Świnoujścia, 21 Grudnia 2009 roku, na stację w Goleniowie

 

 Chłopiec na sankach figurka

Impuls ED78-001 przy drugim peronie i manewrująca w oddali SM42, Goleniów 21 Styczeń 2014

 

 Manewrująca lokomotywa SM31-107 z wagonami, 23 styczeń 2014

 

Tory kolejowe w białej otulinie zimowej
piątek, 30 grudnia 2016, weglowo

Polecane wpisy