Blog > Komentarze do wpisu

Zanim pomyślisz o zarabianiu

super biznes

 

Zanim pomyślisz o zarabianiu


Aktualnie oglądane

 Zarabianie w internecie, jest wiele sposobów, a też wiele fałszywych rozwiązań mających tylko na celu wyciągnięcie pieniędzy z Twojej kieszeni. Zarabiać można grając na giełdzie, pisząc bloga, najlepiej o swojej pasji ... i na wiele innych sposobów.

Jak widać na załączonym powyżej obrazku, ktoś zainteresował tematem inwestowania, podobnie jak ja, kiedy to przypadkowo postanowiłem bardziej zainteresować tym tematem  i owocem tego  zainteresowania są moje refleksje tu napisane.

"Książka Inwestycyjny poradnik bogatego ojca dostarcza porad czego musisz się nauczyć, jakich technik uczyć aby maksymalnie zredukować swoje ryzyko inwestycyjne. Jednym z powodów dla których niewielu staje się bogatymi jest posługiwanie się stereotypem w sposobie myślenia o inwestowaniu. Autor na własnym przykładnie uczy jak minimalizować ryzyko, uzyskując równocześnie wysoki zwrot z inwestycji."


 Dziś polecamy

Wiele osób coś poleca, ale tez trudno coś znaleźć, ale jedno jest pewne, dzisiaj trzeba umieć samemu szukać, a nie tylko umieć zadać pytanie na ogólnodostępnym ogólnym forum, bo odpowiedzi mogą być całkiem inne, nie takie jakich oczekujemy → Rozmowy o forexie

 

Kochacie to

Zanim pokochasz  sposoby na zarabianie lub pomnażanie pieniędzy, zastosuj znane powiedzenie:

Nie wierz reklamom, najlepiej sprawdź sam.


Kosmetyki, które mogą zainteresować

 "Sztuką jest znalezienie odpowiedniego modelu biznesowego i tematu, który będzie odpowiedni dla Ciebie. To będzie Twój biznes, przemyśl więc co Cię interesuje i co chcesz robić" → Czytaj dalej

 

  Inni klienci aktualnie kupują, w sklepie online, do którego inni właściciele przydomowych zielonych dywanów, powinni wpaść i pobuszować po półkach.

Ale też na podstawie wyżej wymienionych produktów można by się pokusić o przedstawienie historyjki wg schematu powszechnie znanego w "biznesowym" świecie o głównym bohaterze super "biznesu".

Był sobie wesoły Romek, na przedmieściu małego miasta miał domek z pięknym zadbanym ogrodem. Poza tym miał rodzinę, pracę i psa, jednym słowem wiódł spokojne dostatnie życie, w wolnych chwilach oddając się szczęśliwej pasji dbania o trawnik, dumy gospodarza. Już nawet miał zamiar stanąć do walki w gminnym konkursie o najładniejszy przydomowy ogródek, już się nawet zgłosił, a za kilka dni miała szanowna komisja konkursowa przyjść. Ale coś się popsuło, coś złego i niedobrego zaczęło się dziać z trawnikiem, pojawiły się " czarcie kręgi",  a także plamy na trawniku o barwie od szarej do czerwonej, trawnik powoli zaczął wysychać. Zaczęło to coraz bardziej zamartwiać gospodarza, a nikt wokół nie umiał doradzić, co należy zarobić, aby temu zaradzić. Ktoś nawet rzucił domniemaniem, że to te cholerne wszędobylskie mszyce i spółka przędziorki. Pan Romek chodził coraz bardziej osowiały, przygnębiony, zaczęło to się odbijać na jego zdrowiu, zaczął chorować. Pojawiły się dalsze nieszczęścia, stracił pracę ,  Zamknął się w czterech ścianach swego domu, stracił również swoich przyjaciół, znajomych. Został sam ze swoimi zmartwieniami.

Aż przypadkiem pewnego dnia, odwiedził go tajemniczy gość, który w dłuższej rozmowie przedstawił sposób na wybawienie  z kłopotów, zaczynając o podupadłego trawnika i suchej kieszeni. Przestawił cudowne preparaty i tajemniczą strategie działania mającego przynieść dobre skutki nie tylko w ogrodzie, ale życiu osobistym Pana Romka.Bezrobocie. miało  o tyle dobre strony, że mógł cały dzień bez przeszkód pracować w ogrodzie.

Wciągu kilku tygodni stał się zapowiadany cud, trawnik odzyskał dawną świetność, ba o wiele bardziej lepiej się prezentował obecnie, coś w nim było takiego, że przykuwało oczy. Wreszcie Pan Romek mógł wziąć udział w konkursie ogrodów, gdzie bezapelacyjnie zajął pierwsze miejsce i wieść o jego wspaniałym ogrodzie rozniosła się hen daleko poza granice gminy. Sława i autorytet przyniosły mu również wymierne korzyści finansowe,  po prostu stał się tak bogaty, że już nigdy nie będzie musiał pracować.


Opinie naszych klientów, które warto poznać.

A w życiu warto poznać opinie innych, na jakiś temat, który nas szczególnie zainteresował, że nie daje to nam spać.

Czy to jest metoda na szybki zarobek ?

Ale zawsze warto głębiej poczytać i dowiedzieć się więcej o słynnych "opcjach binarnych" Być może będziemy chcieli osobiście wypróbować. Głównie tu chodzi o brokerów i "brokerów". Jak wszędzie zdarzają się ludzie źli, którzy chcą nas wykiwać i oszukać. I tutaj zdarzają się brokerzy, którzy tylko chcą przyjąć nasz depozyt, od początku nie myślą o wypłaceniu nam później zarobionych środków.

Jak już czytacie podany  link, warto przeczytać do końca i nacisnąć odnośnik "własna edukacja"


Najczęściej kupowane

Również ja trochę zdążyłem poczytać i zaznajomić się z tematem. Wyczytałem, że największy handel na platformie opcji binarnych panuje od 8.30 do 16.30. Teraz pozostaje zadać sobie pytanie, czy osoba pracującą 8-16 i mającą przeważnie godzinę czasu dziennie, może się porównywać z osobą bezrobotną, która może inwestować w swój trawnik przez cały dzień. Na pewno nie.


Oceny klientów

Czy warto wchodzić w te opcje binarne, to już zależy od każdego z nas. Jest przeważająca ilość "milionerów" co grają w toto-lotka na chybił trafił,  a nieliczni na jakieś systemy. Podobnie ludzie grają w bukmacherkę, na giełdzie. Przeglądając odnośnik " własna edukacja" trafiłem na interesująco ofertę jednego z bukmacherów, gdzie depozyt wynosi 400 zł, a grać można już od 1 zł. Można nawet sobie pograć metodą na chybił trafił, jak tak bardzo ktoś chce...

Podobnie mając  wolne 400 zł można spróbować sił w multilotka przy pomocy nabytego systemu " multilotek". Ktoś popuka się w głowę, tyle pieniędzy wydawać jednorazowo... .  Nie jednorazowo, wystarczy po 20 zł na dzień, ale żeby móc grać przez 20 dni, bo system to system.


 Super okazja

Super okazje to są tylko w sklepach, bo w "biznesach" są na niby super okazje.


Przerwa na tydzień

Jak się Tobie przypadkowo trafi jakaś super okazja biznesowa, najlepiej weź urlop od podejmowania decyzji wstąpienia w otwarte drzwi. Poszukaj informacji uzupełniających, drąż temat, choćby z ciekawości.

czwartek, 16 czerwca 2016, weglowo

Polecane wpisy